PNEUservis

Tým mechaniků pneuservisu společnosti CARVISION, s.r.o. nabízí kompletní péči o pneumatiky Vašeho vozidla - montáže, vyvažování a demontáže pneumatik osobních a užitkových vozidel včetně speciálních kol, mytí pneumatik a čištění ALU disků, opravy a renovace ALU disků, sezónní uskladnění pneumatik a zajištění ekologické likvidace opotřebených pneumatik a další služby.

 Nezapomeňte, že pneumatika je jediný kontakt mezi vozovkou a automobilem.

 Termíny jednotlivých služeb pneuservisu se odvíjí od jejich náročnosti a jsou stanoveny dle předchozí dohody. V případě dotazů nebo zájmu o některou službu pneuservisu nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

PRODEJ pneumatik

Naše společnost nabízí prodej pneumatik od většiny světových výrobců.

PRODEJ disků

Naše společnost nabízí prodej homologovaných ocelových a hliníkových disků od většiny světových výrobců.

USKLADNĚNÍ pneumatik

Do portfolia služeb pneuservisu patří i nabídka uskladnění sezónních pneumatik. Před každou sezónou pneumatiky na Vašem vozidle vyměníme, demontované umyjeme, ošetříme a uskladníme tak, aby byly před další sezónou připraveny.

OPRAVY ALU

Součástí služeb našeho pneuservisu jsou opravy ALU disků. Naše spolupracující firma se postará o odřené ALU disky následkem nárazu, opraví prasklé límce ALU disků, navaří chybějící kusy disků nebo provedou kompletní renovaci (např. pískování a lakování).

Opravy provádíme do jednoho týdne. Po předchozí dohodě je možný i kratší termín.

(c) CARVISION, s.r.o. 2011. U Kabelovny 193/20, 102 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
tel.: +420 274 774 951 | info@carvision.cz